Kilka słów o kolczykach kwiatkach

Zamów kolczyki kwiatki

Kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny od dziesiątek lat są jednym z najpopularniejszych motywów wykorzystywanych przez jubilerów. Przyczyn tego jest naprawdę sporo. Wśród najistotniejszych przytoczyć warto ewidentnie znaczną różnorodność tego rodzaju wzorów, która sprawia, iż biżuterię z kwiatami zakładają zarówno przez kilkuletnie dzieci, jak i dojrzałe kobiety. Nie powinniśmy nie wspomnieć też o przyciągającym wzrok wyglądzie, którym częstokroć cechują się kolczyki kwiatki tudzież pozostała biżuteria wykorzystująca motywy roślinne – albowiem ona idealnie współgra zarówno z wytwornymi, wieczorowymi sukienkami, jak i stylizacją casual. Jak jednak dopasować kolczyki kwiatki, żeby dobrze się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – poprawnie dopasuj je do danej okazji

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę efektownym dopełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków okazują się nawet dominującym jej akcentem. Aby tak jednakże było, trzeba je dobrze dopasować do danej stylizacji. Gdy mówimy o strojach wieczorowych bądź tych ubieranych na formalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich będą bez wątpienia kolczyki kwiatki przyozdobione kamieniami szlachetnymi albo kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać lepiej przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi z reguły zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki wytwarzane z dotychczas sporadycznie używanych przez jubilerów surowców, takich jak tworzywa sztuczne, drewno lub ceramika.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Inne wzory roślinne

Pozostając nieprzerwanie w tematyce kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, iż kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który podbił serca jubilerów. Sporym popytem cieszą się też wzory inspirowane kształtem liści i pnączy. Nieco rzadziej spotykane – choć możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami całych roślinnych sylwetek lub owoców.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]