Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Szukasz kolczyków serc? Sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na wszelkie okazje, wyśmienicie uwydatniają urodę, są również fenomenalnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego przeważnie są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na wielkie wyjścia i do szkoły

Motyw serca jest częstokroć używany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka bywają subtelnym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Występują zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na zwykłe okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, jedynie w dyskretny sposób uwydatniają prawdziwe piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki zakłada się na wizyty w operze, wesela oraz romantyczne kolacje i świetnie komponują się one ze stylowymi sukniami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – fenomenalny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popytem cieszą się także kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają niezwykle efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Podarowane kochanej osobie – narzeczonej, matce czy też żonie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]