Kolczyki wiszące – pasują do wielu stylów ubierania się

Zamów wiszące kolczyki

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się też rosnącym popytem wśród panów, szczególnie tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można aczkolwiek negować, iż kategoryczna większość kolczyków wytwarzana jest dla kobiet. Nadzwyczaj olśniewające są szczególnie wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne i w rezultacie w zdecydowanie wpływają na to, jak inni postrzegają naszą kreację. To powoduje, że cieszą się wielką popularnością wśród pań w szeroki spektrum wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Duża różnorodność kolczyków wiszących ułatwia dobranie ich właściwie do każdej stylizacji. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepsze do danej sytuacji? Na które ich cechy winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą wpłynąć na postrzeganie twarzy

Design kolczyków i ich długość to przymioty głównie wpływają na to, jak wizualnie jest widziana twarz, dlatego trzeba zwrócić na nie uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze wiszące kolczyki powodują, że twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (w sprzedaży kupimy wzory mające nawet 6-7 cm) przedłużają ją. Kształt kolczyków posiada tu też olbrzymie znacznie. Podłużne przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej okrągłe – wręcz na odwrót. W sprzedaży kupimy też kolczyki neutralne, które nie wpływają nazbyt na postrzeganie kształtu naszej twarzy – tutaj bezapelacyjnie winniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach w kształcie kropli.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je nosić?

Poszukując wiszących kolczyków dobrze dopasowanych do danej kreacji należy pamiętać, iż są one niezwykle rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych wyrazistych kosztowności mogą zatem wywołać odczucie egzageracji. Wobec tego najlepiej wystrzegać się zakładania ich do pokaźnych bransoletek, kolii czy zegarków. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały doskonale, gdy w stylizacji będą najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą współgrały z fryzurą, butami oraz ubraniem.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]