Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Szukasz biżuterii srebrnej? Sprawdź www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i mimo dostępności wielu nowych projektów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju ozdobą ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie często zakładają panie oraz mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]