Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie kupimy nieomal wszystko, nadal wiele rzeczy opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno platynowego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli chcemy nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do stosownego wymiaru lub wykona nowy. Następnym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji urodzin, ślubu czy komunii.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, albo mamy swój pomysł na sygnet lub naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]