Blog „Polaku lecz się sam” recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Na polakuleczsiesam.pl znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]