Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Potrzebujesz skontaktować się z optometrystą Kraków? Kliknij tu.

Zdrowe oczy gwarantują pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się kłopotliwych i nierzadko niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na zabieg do kliniki okulistycznej?

Korekcja wad wzroku – procedura bezpieczna i nieinwazyjna

Jeszcze dekadę temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do noszenia okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekty pozwalające na leczenie dalekowzroczności, astygmatyzmu, krótkowzroczności, a także wielu rzadszych schorzeń. Wyjątkowo popularna stała się laserowa operacja wzroku, która znamionuje się dużą skutecznością. Taka korekcja wad wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent szybko powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której pracuje wykwalifikowany personel, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dopasuje właściwą technikę leczenia i skoryguje wadę wzroku. Lekarze przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego ekwipunku diagnostycznego, zatem są w stanie wykryć nawet rzadkie choroby oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się także terapią innych schorzeń, takich jak np. stożek rogówki. Najnowsze techniki jego korekcji polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź kształtowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Poza tym lekarze wykonują pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą konieczną w wykrywaniu zapalenia gałki ocznej, jaskry i pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed operacją zaćmy lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie również z innymi przypadłościami, jak przykładowo ciałem obcym w gałce ocznej czy likwidacją kaszaków.

Lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]