Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety wiele negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające są skuteczne. Jak przywrócić nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – gdy systematyczne mycie nie pomaga

Szczotkowanie zębów po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (paski, woski, żele), nie gwarantują długotrwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna ma szereg metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najchętniej wybierane? Dentyści szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia znakomite efekty już po kilku sesjach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Następnie za pomocą specjalnego wzornika oznacza się kolor zębów przed zabiegiem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Kluczowy jest także dobór właściwego odczynu żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba skutecznie redukując przebarwienia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o kilkanaście odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej kilka dni. Świetne efekty przynosi również wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.