Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy często są obecnie narażone na szkodliwy wpływ otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu naszej diety. Warto o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z włosami są poważne, może okazać się potrzebna wizyta u trychologa.

Kim jest trycholog?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może trafnie zdiagnozować nasze problemy i zaproponować właściwe leczenie.

Znajdź trychologa w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.