Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej wiadomości

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie chwilę po podłączeniu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]