Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie, Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]