Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Wszystko o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]