Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Skieruj się na napieraj.pl, aby znaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]