Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Vitberg opinie, Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle kręgosłupa, zesztywnienie szyi i ramion oraz uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, plecy, biodra, nogi lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]