Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]