Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy w góry - tu sprawdzisz korzystną ofertę.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Przygotowujemy trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]