Aktualna oferta obozu tenisowego znajduje się pod tym linkiem

Wakacje to okres, który można spędzić w pokoju, oglądając kolejne programy w telewizji. Można też spędzić je aktywnie. Ciekawą możliwością spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – jak wygląda wyjazd

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 h treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można podziwiać lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że udane wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w Beskidach. Właśnie tam organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe kierowane są przede wszystkim do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znajdziemy również oferty dla rodziców z dziećmi.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]