Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca przekładni falowych - z kompletną ofertą zapoznasz się tu.

Szerokie zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych DC oraz przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]