Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono stworzone w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych telewizorów. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują najczęściej w przedziale 30 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują wszelkie nieprawidłowości emitowane na przykład przez internet LTE i pozwalają na odbieranie treści zwrotnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Uzyskiwany sygnał jest znakomitej jakości, a konfiguracja sprzętu prosta. Sprzęty te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 129dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia doskonałą siłę sygnału

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano także profesjonalną ochronę przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich wyposażono w profesjonalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i dostarczają abonentom znakomitą siłę sygnału w domowych telewizorach. Ogromną zaletą jest też niski poziom mocy ok. <5W.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]