Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Jedyna w swoim rodzaju oferta kursu rysunku architektonicznego znajduje się pod tym linkiem

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – głównie fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]