Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak świetnej oferty kursu rysunku Kraków!

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]