Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

kurs blender 3d, kurs modelowania 3d

Świat rysunku bezustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody preferując kreowanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie znacznych kosztów – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych grupach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i poważaną szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści i artyści pragnący znaleźć nowe drogi wyrażania siebie lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]