Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Brak Ci doświadczenia w tej dziedzinie? Skorzystaj z pomocy rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż ma on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]