Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Zamów pozycjonowanie stron Kraków na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, działających tylko w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “depilacja brwi kraków”, “restauracja gruzińska kraków” czy “sklep z elektroniką kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron internetowych od ponad dekady. Przez ten okres na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków, a także poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]