Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Wszystko o wykonaniu wirtualnego spaceru VR na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu klientów sposobność obejrzenia takiego lokalu przed wyborem oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Czym jest wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widzimy plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się ogromną popularnością. Polega ona na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, np. siedziby firmy lub hotelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do takiego lokalu, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przechodzić do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać odbiorcom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji restauracji, hotelu albo warsztatu, jak również po prostu pokazać znacznemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby potencjalni klienci mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto zamówić z wielu przyczyna. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę będą mieć do niej znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — należy po prostu zamówić jego wykonanie u doświadczonego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]