Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Dowiedz się więcej o gąsiorze na wino.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]