Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Chcesz nabyć spodnie bryczesy? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych surowców gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, który obejmuje też łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]