CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

Sprawdź sklep drukarki 3D na https://cadxpert.pl

Jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, SLA i PolyJet, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, SLS, SLA, FDM i PolyJet.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz inne (inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały używane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do specjalistów, biznesmenów oraz reprezentantów rozmaitych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procesem druku 3D, potrzebuje skonsultować ze znawcami projekt bądź możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu sklepu, może zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje również szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi nabytych urządzeń, pomoc techniczne i merytoryczne czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych firm

Jaką wysokość osiągają koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku 3D szybko się zwróci – w ramach branż, jak m.in. medycyna, odlewnictwo, motoryzacja czy stomatologia, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do druku 3D wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie i możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne korporacje. Współcześnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z roku na roku spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku przestrzennego są nieprzerwanie modyfikowane i udoskonalane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]