Derki dla koni – gdzie kupić?

Chcesz zamówić derki? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]