Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

W tym miejscu zamówisz profesjonalne drukarki 3D

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Szacuje się, iż wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można prawie o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową i łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]