Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Dowiedz się, gdzie zamówić części do Renault Kraków.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]