Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Więcej szczegółów o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Firm wytwarzających kawę są setki, jednak Lavazza wciąż znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, że historia firmy Lavazza miała swój początek pod koniec XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy i przygotowywano ich oryginalne mieszanki. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich kaw, wyznaczając normy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich odpowiedniki

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie w sklepach znaleźć można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale tak samo charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do szeregu popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Superbia), ale również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]