Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Potrzebujesz kontenera na odpady? Odwiedź ten adres

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]