Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Dowiedz się więcej o akcesoriach do alkoholu na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, niegdyś ogromnie popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również chęć eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań i satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera wino, cydr, nalewki lub piwo, chociaż nie brakuje także miłośników domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych pojemników, rurek, balonów czy korków. Na dodatek do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. chłodnice i kotły, zaś w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z napojami wypada odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber lub pozostałe alkohole domowe możemy sporządzić samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy podarować krewnym w charakterze upominku lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]