Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz nabyć mini przyłbice, koniecznie odwiedź tę stronę

COVID-19, który opanował wszystkie kraje, na skroś odmienił nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek używania licznych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do biura czy apteki, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowego użytku – trwała oraz wygodna

Ci, którzy uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, solidność oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków oraz osób w podeszłym wieku

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne docenią też to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]