Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Więcej informacji o mydle w płynie

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – zastosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez przemysł spożywczy, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia włosów, ciała lub skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują wysoki stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Pianka efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i łatwo zmywa.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Produkty pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych składników alergicznych – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]