Najlepsze akcesoria do rolet

Napinacz łańcuszka, mechanizm do rolety, płytka montażowa oraz haczyk montażowy to najpopularniejsze i często nabywane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i instynktowna – każdy w swoim domu przymocuje je we właściwym miejscu, bez potrzeby wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główna zaleta nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym warto wiedzieć

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Od producenta dostaniesz taki zestaw:
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka,
– napięcie boczne tkaniny.
W trakcie korzystania z rolet wewnętrznych część elementów może się zużyć. Oczywiście współczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale gdy zadziała na nie zbyt spora siła, to zdarza się, że pękają. Stać się może tak, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt szeroko otworzymy skrzydła okien. Nie trzeba od razu wymieniać wszystkich rolet, wystarczy dokupić kilka małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej prostej naprawie będą pracować jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień noc polecana jest osobom, którym zależy na kontroli ilość promieni słonecznych wpadających do mieszkania, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Pakiet akcesoriów do rolet dzień i noc to nierozerwalna para rolet okiennych. Wśród nich są mechanizmy, które służą zwijaniu oraz rozwijaniu rolet. Cenną pomocą w instalacji i późniejszej eksploatacji będzie łańcuszek i napinacz. Celem napinacza jest poprawne opuszczanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał i przycinał.