Odświeżacze powietrza – zamaskuj przykre zapachy

Chcesz nabyć profesjonalne odświeżacze powietrza? Wejdź na http://bit.ly/2n2hTDt

Na to, jak mieszkanie będzie postrzegane przez gości, ma wpływ nie tylko jego wystrój. Równie istotne są zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu idealnego porządku, nie jesteśmy w stanie wyeliminować z domu wszelkich źródeł nieprzyjemnych woni. Mogą one napływać z kuchni, łazienki, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a nawet całkowicie je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – wkłady do muszli oraz rozpylacze

Neutralizatory zapachu występują w przeróżnych formach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Należy rozcieńczyć go w wodzie do właściwej proporcji, a następnie przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza mają też inne postacie – np. kostek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się w określonych godzinach albo po wykryciu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji.

Odświeżacze powietrza – dla placówek publicznych

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do środków stworzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do innych zastosowań. Podstawową kategorię ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach usunąć nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są również używane przez inne firmy – na przykład restauracje, stacje benzynowe oraz kina, jak również placówki jak np. przedszkola i szpitale oraz pozostałe podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne ubikacje.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]