Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Potrzebujesz butelek w hurcie? Kliknij tutaj.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą duże marki, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim pysznym, zdrowym bądź unikalnym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy warto?

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasztety, soki albo konfitury, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu również otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki i butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania piwa, soków lub wina. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami oraz słoikami w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]