Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Chcesz nabyć pasty BHP? Sprawdź verdeavis.pl

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie kilka grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich głównie wszelkiego typu farby, smary, oleje, sadze, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywna jest pod tym względem pasta BHP do rąk.

Pasty do mycia rąk – kiedy się je stosuje?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – konieczna m.in. w warsztatach

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się również w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]