Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór właściwego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu oraz wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.