Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Szukasz naszyjników celebrytek? Sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem przekory i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]