Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych wewnętrznych, koniecznie odwiedź tę stronę.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze parametry i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają kilkanaście lat

Drewno to naturalny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a odpowiednio konserwowany zachowa się w bardzo dobrym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesne techniki pozwalają znakomicie dopasować cechy drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają wykrzywieniu) i odpowiednią izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i mieszkaniach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, mahoniu czy sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody i masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez długi czas.

Drzwi drewniane do każdego mieszkania

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych rozmiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem fazowanym, witrażowym czy bezpiecznym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]