Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia będzie najlepszym wyborem? Czy zawsze warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet 100% zaciemniających całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień noc już nie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc mają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Wspominając o montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele kolorów w ofercie powoduje, iż te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów tkanin w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje też możliwość spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych rozmiarów.