Serwetki papierowe – jednorazowe, dekoracyjne lub do dyspenserów

Dowiedz się, gdzie kupić papierowe serwetki

Serwetki gastronomiczne to artykuły higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej kawiarni, stołówki czy dowolnego lokalu podającego pożywienie. Które rodzaje serwetek są zazwyczaj wykorzystywane? Co powinno się mieć na uwadze przy ich zamawianiu?

Papierowe serwetki – gdzie się je stosuje?

Papierowe serwetki są używane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, zakładowe i szkolne stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe artykuły higieniczne są wspaniałym zamiennikiem klasycznych chusteczek wykonanych z materiału, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na wydatkach przechowywania oraz ich prania. W sprzedaży znajdziemy wszelkiego typu serwetki papierowe – mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się podczas użycia, dzięki czemu świetnie spełniają swoją funkcję oraz jednowarstwowe chusteczki do dozowników przeznaczone do stołówek samoobsługowych.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją stołówkę w wytrzymałe serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które można dozować pojedynczo. Umożliwia to osiągnięcie znacznych oszczędności, zmniejszając w tym samym czasie ilość wytwarzanych śmieci. Popularne są także dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w rozmaitych kolorach do wyboru – są one wytwarzane dla lokali, w których niezmiernie ważne jest utrzymanie najlepszego wrażenia. Na szczególną wzmiankę zasługują papierowe serwetki firmy Tork, które charakteryzują się wysoką trwałością i niebywałą wręcz chłonnością. Artykuły te można kupić zarówno w wersji dostosowanej do popularnych dyspenserów na stolik (pionowych oraz poziomych), jak i dyspenserów do zabudowy albo na ladę.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]