Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Zamów słój z kranem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, kompotów, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]