Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Skieruj się tu, aby kupić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport dużej liczby walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria sportowe, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]