Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie poradzi sobie bez marketingu. Współczesna reklama przybiera przeróżne formaty: zamieszcza się ją w internecie, w tym w mediach społecznościowych, oraz w magazynach. Jednakże wciąż nie rezygnuje się ze standardowej promocji za pomocą kalendarzy lub plakatów. Stosuje się też jeszcze jeden rodzaj działań promocyjnych, który potencjalni odbiorcy szczególnie uwielbiają – reklamę za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – klient zapamięta motto marki

Klienci i nasi przyszli partnerzy lubią różnego rodzaju gadżety, bo (w odróżnieniu do innych form reklamy) są one materialnym przedmiotem, który nierzadko jest bardzo przydatny, dlatego wykorzystywany jest przez dłuższy okres czasu. Ciężko znaleźć kogoś, kto odmówi przyjęcia w kancelarii bądź w banku długopisu albo parasolki. Są to wszak przedmioty, które zawsze powinno się mieć w pogotowiu. A co kluczowe – taki upominek nic nie kosztuje! Tymczasem wykorzystując raz za razem dany gadżet, klient cały czas widzi hasło reklamowe marki, od której go otrzymał, wskutek czego samoistnie zostawia ona silny ślad w jego pamięci.

Hurtownia odzieży reklamowej – sitodruk tkaninie i drewnie

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod, z których korzysta się do wytwarzania gadżetów promocyjnych, daje możliwość nadruku zarówno na plastiku, powierzchniach drewnianych, jak i tekstyliach. Najchętniej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest rzecz jasna odzież reklamowa – przeważnie nanosi się nadruki na koszulki, a czasem też na bluzach, kurtkach oraz spodniach. Dodatkowo można nanieść logo na parasolu, torbie zakupowej oraz ręczniku. Jeżeli zależy nam na obszernym wyborze opcji nadruku, należy zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Na jednej stronie można wtedy kupić nie tylko koszulki i inną odzież z nadrukiem, ale też m.in latarki, apteczki lub ołówki, co przyśpieszy przygotowanie każdej kampanii promocyjnej.