Bartek Sitarski – architekt

Uzyskaj pomoc architektów Kraków.

Wybory podjęte na pierwszym etapie budowy lokum wpływają na to, czy spełni nasze oczekiwania. Dlatego należy dobrze przemyśleć każdą sprawę i, jeśli nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń i ułatwi przystosowanie domu do naszych potrzeb. Z jakich powodów warto skorzystać z porad dobrego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć najlepsze technologie

Przyszli właściciele domu mogą mieć trudności z wyborem materiałów, z jakich budynek ma być wzniesiony. A ta decyzja jest naprawdę ważna, gdy mają one duży wpływ na komfort domu. Dlatego należy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem łatwiej znajdziesz projekt

Dom na starą modłę lub też któraś z nowocześniejszych propozycji? Niski czy piętrowy? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z tymi trudnościami pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal szczegóły

Przed spotkaniem z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Warto też wtedy zdać sobie sprawę z tego, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie technologie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]