Na co zwrócić uwagę kupując okna energooszczędne

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/

Najbardziej istotnym elementem, o którym nie wolno zapomnieć przy remontowaniu budynku, są odporne na czynniki zewnętrzne okna energooszczędne. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które na rynku znajdziemy w różnych wersjach. Jak są wyprodukowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – skonstruowane z bezpiecznych dla natury komponentów

Drewniane okna wytwarzane są z bezpiecznych dla przyrody surowców – na przykład dębu i meranti. Charakteryzują się świetnymi właściwościami, dzięki czemu dotrzymują kroku produktom z plastiku. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na szczelność okien, zwłaszcza, jeśli remontujemy budynek przed sezonem zimowym. Gwarantuje to nie tylko brak strat ciepła, ale przede wszystkim oszczędność węgla lub oleju opałowego. Czynnik izolacji termicznej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas zyskujemy komfort termiczny w mieszkaniu. Rezultat ogrzewania zostaje w pomieszczeniach, a przez nieszczelności nie wpada wiatr .

Okna energooszczędne – profesjonalne systemy uszczelniające

Kupując nowe okna energooszczędne przeanalizujmy kolejny istotny element – wskaźnik Rw. Kupmy zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym gwarem z ulicy. Niezwykle istotne są również dokładne systemy uszczelniające – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Nowoczesna technologia gwarantuje pozbycie się niechcianego gwaru oraz oszczędność opału, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]